Mosquito Defence

Mosquito Defence 1.0.2

Co na komary, czyli sposób na komary w Windows Mobile

Zalety

  • Nowy sposób na komary

Wady

  • Emitowany dźwięk może być szkodliwy dla niemowląt, małych dzieci i zwierząt

Bardzo dobry
8

Komar to jednym z bardziej uciążliwych owadów, gorsza od bzyczącego moskita jest jedynie cała chmara komarów. Są różne sposoby na zwalczanie komarów, jedni myślą, że zadziała witamina B lub aerozol Raid, inni uważają, że pomoże im lampa na komary. Innym sposobem na komary jest program Mosquito Defence emitujący specjalny dźwięk odstraszający komary w telefonach z Windows Mobile

Darmowy odstraszacz komarów Mosquito Defence wykorzystuje fakt, że dźwięki o niskiej częstotliwości odstraszają samice komarów. Dzięki temu zwalczanie komarów staje się proste, emitowane dźwięki powinny stworzyć strefę bez komarów wokół ciebie i Twojego telefonu. Jak podaje producent, Mosquito Defence tworzy pole ochronne w promieniu dwóch metrów. Należy jednak zachować ostrożność, dźwięki o niskiej częstotliwości mogą być szkodliwe dla niemowląt, małych dzieci oraz zwierząt.

Co na komary? Sposoby na komary są przeróżne: raid, witamina B lub specjalna lampa na komaty. Równie skuteczny może być program Mosquito Defence emitujący dźwięki w niskich częstotliwościach odstraszające krwiożercze insekty. Odstraszacz komarów działa w telefonach z Windows Mobile.

Najczęściej pobierane Medyczne na windowsmobile

Więcej
Mosquito Defence

Download

Mosquito Defence 1.0.2

Opinie użytkowników o Mosquito Defence